CYBORG.SERVECTSTRIKE.FORUM.ST
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CYBORG.SERVECTSTRIKE.FORUM.ST

cyborg.servecounterstrike.com
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie equilimbrum

In jos 
AutorMesaj
Sakalul007

Sakalul007


Mesaje : 52
Data de inscriere : 31/03/2010

reclamatie equilimbrum Empty
MesajSubiect: reclamatie equilimbrum   reclamatie equilimbrum Icon_minitimeDum Mai 09, 2010 10:01 pm

asa zisul equilimbrum nu stie sa foloseasca adminu cum trebuie sia urcat la cap crede ca e bossu da ban aici si acolo la cn vrea el [nu gag]..da kick cand il enerveaza cinevasunt vreo 20 de jucatori care se pregatesc sa faca reclamatie ...I SA Urcat la CAP Suspect Suspect Suspect Mad Mad Mad cand ii vede pe svr pe cei de la scl cu carte are el probleme da ban cei aia Mad Mad mama saturat de EQU Suspect Suspect
Sus In jos
Sakalul007

Sakalul007


Mesaje : 52
Data de inscriere : 31/03/2010

reclamatie equilimbrum Empty
MesajSubiect: altceva   reclamatie equilimbrum Icon_minitimeDum Mai 09, 2010 10:15 pm

altceva ..era dust_2x2 eram 6vs6 trecusera 5 minute ...si da la vot de_dust2_long affraid pt ca el nu putea sa joace bnm cu awp pe 2x2 a schimbat cu 3 voturi pt da Neutral restu nu vroiau sa schimbe au ramas dupa 2vs 3 toata lumea a iesit:| scratch scratch
Sus In jos
Sakalul007

Sakalul007


Mesaje : 52
Data de inscriere : 31/03/2010

reclamatie equilimbrum Empty
MesajSubiect: reply   reclamatie equilimbrum Icon_minitimeMier Mai 12, 2010 3:58 am

la partea cu ban am uitat sa specific ca ,eu nu lam vazut Smile iar cei care lau vazut lau vazut cu numele creative Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie equilimbrum Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie equilimbrum   reclamatie equilimbrum Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie equilimbrum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatzie INK
» Reclamatie
» RECLAMATIE NE$TE@
» Reclamatie AnDrEyNaNe
» Reclamatie PuFFy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CYBORG.SERVECTSTRIKE.FORUM.ST :: Reclamatii ! :((-
Mergi direct la: